Mağazayı Oyla

89 kullanıcı oyu ile 4.0 / 5 ortalama

Tudors İndirim Kodu Haziran 2024

Aşağıda Tudors indirim kuponu ve kampanyalarını bulabilir, alışverişte dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

İndirim Kuponları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kuponlar

Burada yer alan kuponları da deneyebilirsiniz. Belki hala geçerlidir?

Tudors İndirim Kodları

1998 yılında erkek giyim dünyasında hizmet vermeye başlayan firma, 2012 yılında Tudors markasını oluşturarak “Gömlek Krallığı” nı kurmuş ve sektörün oyuncuları arasına katılmıştır. Günümüzde yurtiçinde 186, yurtdışında 48 mağazaya sahip olan marka, Türkiye’de pek çok kişiye istihdam sağlamaktadır. Ham madde olarak yerli kumaş kullanmaya özen gösteren Tudors, tüm üretimini yurt içindeki atölyelere yaptırmakta ve böylece dolaylı istihdama büyük katkı vermektedir.

Türkiye erkek gömlek pazarının en önemli markaları arasında yer alan Tudors, dünyanın da en güvenilir ve en yenilikçi markası olmayı hedeflemektedir. Markanın sürekli kendini yenileyen ve büyümeye devam eden tüketici odaklı mağazacılık anlayışı, online satış platformlarında da devam etmektedir. Erkek tüketicilerin giyim deneyimlerini zenginleştirmeyi amacıyla ürünler hazırlayan Tudors, her sezona farklı tasarımlar ekleyerek koleksiyonlarını güncellemektedir.  Markanın koleksiyonlarını incelemek istiyorsanız online satış sitesini ziyaret edebilirsizin. Modern, dinamik ve zamansız tasarımlara uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, online alışverişinizi yaparken Tudors indirim kodu fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Tudors Ürün Yelpazesi

Tudors’un  kategorileri altında; her yaştan erkeğin kendisi için uygun çizgide bir gömleği rahatça bulabileceği koleksiyonlar ve tarzını tamamlayacağı aksesuarlar bulunmaktadır. Yenilikçi çizgisi ile kalıpları değiştirmeyi amaçlayan Tudors, kalitenin yanı sıra ulaşılabilir olmaya da önem vermektedir.

Trendleri takip eden marka, size sadece bir gömlek değil, bereberinde bir yaşam stili de sunmaktadır. Yalnız ve hızlı yaşıyorum diyorsanız, kolay ütülenebilir gömlekler ya da leke tutmaz gömlekler  kategorilerinden seçim yapabilirsiniz, ben spor tarzı seviyorum diyorsanız, denim gömlekler ya da oduncu gömlekleri kategorilerine göz atabilirsiniz. Tarzımdan ödün vermek istemiyorum diyenlerdenseniz exclusive gömleklerin yer aldığı kategoriye, gömlek giymek istiyorum ama rahat da olmak istiyorum diyenlerdenseniz penye gömlek kategorisine bakabilirsiniz.

Slim-fit, Classic-fit, büyük beden kesimlerinde, çiçekli, kareli, çizgili, düz veya renkli olarak hazırlanmış farklı gömleklerin yer aldığı pek çok kategoriyi, Tudors’un online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Çağdaş ve akılcı erkeklerin tercih ettiği marka çatısı altında, pek çok farklı ürüne göz atabilirsiniz. Spor şıklığınızı tamamlayabileceğiniz bileklik, atkı, bere, hırka, sweatshirt, klasik stilinizi ortaya koyabileceğiniz kol düğmesi, kravat iğnesi veya yaka iğnesi, belki alacağınız deniz şortu ile kombinleyeceğiniz bir güneş gözlüğü ya da yeni tişörtünüze yakışan bir kazak… Tudors markasının online alış veriş sitesini ziyaret ettiğinizde ve kategorilerini incelediğinizde, size uygun bir ürüne  mutlaka rastlayacaksınız. Evinizin rahatlığında online alış verişinizi yaparken Tudors indirim kodları kullanmayı unutmayın.

Herkese Uygun Tudors Gömlek Modelleri

Tudors, haftanın her günü, her ortamda giyebileceğiniz, üzerinizdeyken kendinizi konforlu ve şık  hissedebileceğiniz kaliteli giysileri ve aksesuarlarını, satın alabileceğiniz uygun fiyatlarla size sunmaktadır. Sezonun trendlerini kendi çizgisine göre yorumlayarak farklı yaş gruplarının farklı yerlerde kullanacağı ürünler hazırlayan marka, tüketicilerin tüm beklentilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Tudors; kentli profesyonellerin yoğun iş tempolarında kullanabilecekleri gömlekler ve kravatlardan, özel davetlere katılacak beyefendilerin kullanacağı papyon, yaka iğnesi, kol düğmesi gibi ince ayrıntılara sahip ürünleri de kapsayan, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sevdikleri ile pazar kahvaltısına katılan aile büyüklerinin içinde kendini mutlu hissedeceği trikolardan, sokak modasına uygun giyinmek isteyen gençlerin giyebileceği sweatshirtlere, marjinal görünüşünü destekleyecek gömlekleri tercih edenlerden, büyük beden gömleklerini pantolon askısı ile kullanmak isteyenlere kadar, herkesin istediğini bulabileceği seçenekleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Hem iş dünyasında, hem de günlük hayatta görünür olmak istiyorsanız markanın online alış veriş sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Özgürce ve rahatlıkla kullanabileceğiniz Tudors ürünlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilir, online alış veriş sitesinde kullanmak için güncel Tudors indirim kodlarına ulaşabilirsiniz.

Güncel Tudors Kupon Kodları

Tudors indirim kuponu lazımsa en güncel liste şöyle