Mağazayı Oyla

109 kullanıcı oyu ile 3.6 / 5 ortalama

Huawei İndirim Kodu Temmuz 2024

Aşağıda Huawei indirim kuponu ve kampanyalarını bulabilir, alışverişte dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

İndirim Kuponları

En son gelen 8 indirim kuponu

En son gelen 8 indirim kuponu

Geçmiş Kuponlar

Burada yer alan kuponları da deneyebilirsiniz. Belki hala geçerlidir?

Huawei İndirim Kodları

Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazları üreticisi durumundaki Huawei, merkezi Çin’de bulunan çok uluslu bir şirkettir. Telekom ağlarından bulut hizmetlerine, PC ve tabletlerden akıllı telefonlara,  mobil geniş bant cihazlarından aile cihazlarına, giyilebilir teknolojilerden aksesuarlara kadar uzanan geniş bir ürün portföyü ile, yapay zekalı (AI) yaşamın lideri haline gelmiştir.

Tüketicilerine en son teknolojik ilerlemeleri sunan Huawei, bu yıl 2020 Fortune 500 listesinde 49. sıraya yükselmiştir. Brand Finance’in açıkladığı 2020’nin en değerli 500 global markası arasında 10. sırada, 2020 Fourtune 500 listesinde ise 49. sıradadır. Markanın amacı; akıllı bir dünya için dijitali herkese sunmaktır.

Devrim niteliğindeki katlanabilir ekranıyla piyasaya sunduğu akıllı telefon ve tablet modlu Huawei Mate Xs, yapay zeka (AI) yardımıyla kusursuz fotoğraflar çeken Huawei P40 Pro, sağlığınızı kontrol eden Huawei Watch GT2 Pro, hepsi de 2020 yılında piyasaya çıkan Huawei ürünleri. Bunlar ve daha fazlasını Huawei’in internet sitesinde inceleyebilirsiniz. Hayaliniz olan akıllı telefonu almadan önce sayfamızı ziyaret edip kampanyalardan faydalanabilir, alışverişiniz sırasında Huwaei indirim kodu kullanabilirsiniz.

Bir Saatten Öte: Kişisel Asistanınız ile Sağlıklı Yaşam

Giyilebilir teknoloji dendiğinde akla ilk gelen ve taşınabilir en hafif teknolojik aletlerden biri olan akıllı saatler, şu günlerde yaşamımızda oldukça fazla yer alıyor. Bir işlemci ve bilgisayar devresi gibi yeni nesil teknolojileri içeren akıllı saatler, akıllı telefonlarla eşleşme göstererek kullanıcılarına çok çeşitli kolaylıklar sunuyor. Tasarımlarındaki farklı biçimler ve renkler sayesinde şıklığı tamamlayan bir aksesuar olarak da kullanılabilen akıllı saatler, içerdikleri teknik özellikler ile hayatı kolaylaştırıyor.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu’nun giyilebilir teknolojiler kategorisi altında tüketicilere sunduğu akıllı saatlerin en yenisi olan Huawei Watch GT2 Pro, bir akıllı saatten beklenebilecek tüm özelliklere sahip. Telefonunuz ve saatiniz arasında kurulan bluetooth bağlantısı ile, çağrıları kabul edebilir, reddedebilir, gelen mesajları okuyabilirsiniz. 500 şarkıyı saatinize yükleyebilir, Huawei FreeBuds Pro ile eşleştirebilir, telefonunuz yanınızda olmadan da dinleyebilirsiniz. Huawei Watch GT2 Pro’da yer alan kablosuz şarj teknolojisi sayesinde telefonunuzdan ters şarj yapabilir, 5 dakikalık hızlı şarj ile 10 saat kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz uzakta olduğunda saatinizle fotoğraf çekebilir, bu fotoğrafları kolayca gönderebilirsiniz.

100’den fazla spor aktivitesini destekleyen Huawei Watch GT2 Pro sayesinde hareketlerinizi ve vücut reflekslerinizi kontrol ederek sağlığınızdan emin olacağınız gibi, profesyonel verilerle kişisel antremanlarınızı geliştirebilirsiniz de. HUAWEI Tru Relax teknolojisi ile günlük stres takibinizi yapabilen ürün, günlük stres seviyenizi düşürmenizde de size yardımcı olur.

Huawei Watch GT2 Pro’nun yanı sıra farklı fiyatlarda ve farklı özelliklerde akıllı saat alternatifleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız markanın internet sitesini mutlaka inceleyin. Güncel indirimleri görmek ve Huwaei indirim kuponu ve hediye çeklerine erişmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Harekete Geç ve Hayallerini Gerçekleştir

Günlük hayatımızın en önemli parçalarından biri olan akıllı telefonları, artık yalnızca bir iletişim aracı olarak tanımlayamayız. Seçtiğimiz tasarımlarıyla kimliğimizi ve kişiliğimizi yansıtan bir aksesuar olarak değelendirdiğimiz gibi, yaşadıklarımızı kayıt altına alıp depoladığımız bir araç ve hatta duygularımızı aktardığımız bir dünya olarak kullanıyoruz.

Huawei P40 Pro size yaşamınızın her anını en ince ayrıntısına kadar fotoğraflayabilme olanağı sunarak bu dünyaya adım atmanızda yardımcı oluyor. Hem ana kamera hem selfie kamerasın için yapılan DxOMark ölçümünden128 puan alarak liste başı olan ürün, profesyonel kalitede fotoğraflar yakalamaya ve videolar kaydetmeye olanak sağlıyor.

Arka yüzeyinde yer alan Ultra Vision Leica dörtlü kamera grubu, yapay zeka algoritmasından da faydalanarak; ışık koşullarından bağımsız, mükemmel renklerde, keskin ayrıntılarda, süper netlikte fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor. SuperZoom periskop tasarımı ile mobil fotoğrafçılığın yöntemlerini değiştiriyor. Yüksek çözünürlüklü ön kamerası ise daha hassas ve kişisel selfie çekmeyi kolaylaştırıyor. Yukarıda sadece fotoğaf özelliklerinden bahsettiğimiz Huawei P40 Pro’nun teknik özelliklerini Huwaei’nin internet sayfasında bulabilirsiniz. Huwaei indirim kuponu ve kampanyalarından yararlanarak daha uygun fiyata alışveriş yapın.

Güncel Huawei Kupon Kodları

Huawei indirim kuponu lazımsa en güncel liste şöyle