Mağazayı Oyla

130 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Mango İndirim Kodu Haziran 2024

Aşağıda Mango indirim kuponu ve kampanyalarını bulabilir, alışverişte dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!

İndirim Kuponları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kuponlar

Burada yer alan kuponları da deneyebilirsiniz. Belki hala geçerlidir?

MANGO İNDİRİM KODLARI

Nereden nereye söz öbeğini tam olarak şu anda mango indirim kodu için kullanmak istiyoruz. Sen git egzotik bir meyveyken dünyanın en popüler markasına dönüş. Meyveden markaya giden bu hikayede çok ilginç detaylar var. Mango’nun kurucusu Isak Andic 1983 yılında Filipinler’e, tatile gidiyor. Sabah kahvaltısında daha önce hiç yemediği ve duymadığı mangoyu tadıyor. Ve diyor ki: Evreka! İşte markamın ismini buldum. Çünkü hali hazırda kafasındaki 2 ayrı isim için patent almaya çalışmış ama olmamış. Tabii o zamanlar sadece 7-8 tane mağazası olan toptan satış yapan küçük bir firma. Ne zamanki kendi ürünlerinin satışını bir marka ismiyle yapmak istiyor, o zaman bu arayışlara giriyor.

Sadece mango promosyon kodu için değil, Isac Andic’in de bambaşka bir hikayesi var. Kendisi aslında doğma büyüme İstanbullu. Ailesi 1968 yılında o henüz 14 yaşındayken İspanya’ya göç ediyor. Aile sonraları bu moda işlerine el atınca tamamen tesadüfen şile bezinden bir Türk bluzu geçiyor ellerine. Şile bezi kafalarında bir ampul yakıyor ve bu kumaştan erkek gömlekleri üretmeye başlıyorlar. Elbette satışlar İspanya’da gerçekleşiyor. Yazları gömlek satıyorlar, kışları ise Afgan paltoları inanılmaz gidiyor. Nasıl oluyorsa bir anda müşterileri ışık hızıyla artmaya başlıyor. Öyle ki saniyede 50 pantolon ile phantom kuşağına ulaşıyorlar. Sonra Isac Andic o dönemki eşine en büyük hayalini açıklıyor ilk kez: ‘Dünyanın her şehrinde bir mağaza açmak gibi bir rüyam var.’

Dünyanın her şehrinde olmasa da Mango’nun şu anda 100’ün üzerinde ülkede 1700’den fazla mağazası bulunuyor. Bu mağazaların hepsinde kadın, erkek ve çocuklara özel harika ürünler var. Mağazaların yanı sıra online alışveriş sitesi de mevcut. Üstelik internetten yapılan alışverişlerde mango indirim kodu kullanımına da olanak sağlıyor. Müşterilerinin her ne kadar %90’ı kadın olsa da Mango çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Büyük beden ürünleri de es geçmeyelim. Bu konuda pek çok müşterisini çok mutlu eden bir markadır.

Siz de o kitlenin içerisinde yer almak ve farklı bir moda anlayışını üzerinizde taşımak isterseniz hemen Mango’nun internet mağazasını ziyaret edin. İlk alışverişe özel %10 indirimden ve 150TL ve üzeri alışverişlerde bedava mango pardon kargo kampanyasından mutlaka faydalanın.

Güncel Mango Kupon Kodları

Mango indirim kuponu lazımsa en güncel liste şöyle